umów wizytę

Masaż szyi i ramion

W pracy w biurze ciało może się zmęczyć nie mniej niż z pracy fizycznej.
Praca przy komputerze, wypełnianie papierów, długie siedzenie w jednym miejscu - wszystko to prowadzi do przeciążenia obręczy barkowej, mięśni ramion i ciała co prowadzi do bólu, sztywności mięśni i innych nieprzyjemnych objawów.
Masaż szyi i ramion może pomóc w tych problemach ponieważ ł agodzi ból mięśni.
Masowanie obszaru karku, który jest najbardziej zmęczony u pracowników b iurowych, wspomaga przepływ świeżej, bogatej w tlen krwi do mięśni i innych tkanek, co pomaga złagodzić ból i stany zapalne.
Masaż to prawdziwy naturalny środek przeciwbólowy! Ponadto masaż pomaga zwiększyć ruchomość i elastyczność, dzięki zdolności do usuwania z mięśni kwasu mlekowego, produktu przemiany materii, który powoduje ból i sztywność mięśni.   J est naturalną i pozbawioną skutków ubocznych alternatywą dla środków przeciwbólowych.
Doskonale łagodzi bóle głowy, skurcze mięśni i poprawia krążenie krwi, co pomaga radzić sobie z napadami migreny.
 
Badania pokazują, że masaż ramion i karku prowadzi do znacznego zmniejszenia częstości i intensywności napadów bólu głowy u pacjentów leczonych z powodu migreny.
  • łagodzi stres i napięcie nerwowe
  • jest pożyteczny nie tylko dla ciała, ale i dla ducha - doskonale poprawia humor!

 

Niesiemy wszystkie nasze zmartwienia, niepokoje na ramionach, plecach i szyi. Stan emocjonalny człowieka często odzwierciedla się w jego chodzie i postawie!

Naukowcy odkryli, że masowanie szyi i ramion zwiększa stężenie hormonów dobrego samopoczucia, serotoniny i dopaminy, w mózgu.
Kiedy ciało się relaksuje, rozluźnia się również układ nerwowy. Efekt ten objawia się już podczas sesji – masaż zmniejsza tętno i oddech.

 

03 lipca 2023

   Umów wizytę przez  

Strona stworzona w kreatorze WebWave.